Szukaj
Close this search box.

Reklamacje

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni od dnia odbioru zamówienia bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy na adres mailowy info@rawenberg.pl przesłać wymienione poniżej dokumenty:

  • wypełniony formularz odstąpienia od umowy dostępny na dole strony
  • W temacie wiadomości należy wpisać – ZWROT <<NUMER ZAMÓWIENIA, IMIĘ I NAZWISKO>>

Paczkę prosimy wysłać przesyłką na adres:

RAWENBERG

OGRODOWA 18

11-100 LIDZBARK WARMIŃSKI

TEL: 695748023

Zwracany towar nie może być uszkodzony, ani nosić śladów użytkowania, i powinien zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z wszystkimi częściami i akcesoriami.

Zwrot środków nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki zwrotnej.

Koszty przesyłki w całości pokrywa kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Jeśli podczas zakupu skorzystali Państwo z bonusu, kodu rabatowego lub kodu promocyjnego środki te traktowane są jako rabat i nie mogą zostać zwrócone. Zwrotowi podlega tylko zapłacona kwota.

Więcej informacji na temat zwrotów produktów znajdą Państwo w Regulaminie. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres email info@rawenberg.pl lub pod numerem telefonu 695748023.

Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy. 

REKLAMACJA / WYMIANA PRODUKTU

Jeśli Państwa produkt dotarł uszkodzony lub uległ uszkodzeniu prosimy poinformować nas o tym fakcie jak najszybciej za pomocą wiadomości e-mail, telefonu lub przez formularz kontaktowy dostępny  na stronie. Państwa reklamację rozpatrzymy w możliwie najkrótszym czasie.

Aby zgłosić reklamację prosimy na adres mailowy  info@rawenberg.pl przesłać:

W temacie wiadomości należy wpisać: REKLAMACJA <<NUMER ZAÓWIENIA, IMIĘ NAZWISKO>>

W treści: zdjęcie/filmik przedstawiający wadę/uszkodzenie produktu wraz z opisem

Informacja dla klientów dotycząca reklamacji

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w przypadku reklamacji zwracamy koszty transportu poniesione w związku ze zwrotem towaru. Jednakże, refundujemy jedynie koszty w wysokości najniższej oferowanej przez nas opcji wysyłki.

Jeśli wybiorą Państwo droższą metodę wysyłki, różnica między faktycznie poniesionymi kosztami a kosztami najtańszej opcji nie zostanie zrefundowana. Najniższa oferowana przez nas opcja wysyłki wynosi 20 zł, i ta kwota będzie zwracana w przypadku reklamacji.

Prosimy o uwzględnienie tej informacji przy wyborze metody zwrotu towaru.