Szukaj
Close this search box.

Taśmy led do samochodu – najlepsze do auta!

taśma led do samochodu

Taśmy led samochodowe, to już nie tylko znak charakterystyczny marek premium. Teraz każde wnętrze auta może tego zaznać za pomocą taśm led samochodowych, zasilanych napięciem akumulatorowym! 

Jak działają taśmy samochodowe led?

Działanie taśm odbywa się za pomocą podłączenia ich do akumulatora, za pomocą zapalniczki samochodowej, co jest banalnie proste! Ich tryby, można dopasować w rytm muzyki, co zaskoczy każdego podróżującego! Pilot sterujący, umożliwia dobranie koloru podświetlenia w zależności od naszego nastroju co sprawia, że za każdym razem może być on inny!

Oferowane przez nas taśmy samochodowe do podświetlania składają się z czterech oddzielnych pasków, tak aby móc podświetlić kilka, niezależnych od siebie miejsc!

taśma led gamingowa

Zalety taśmy led samochodowej

  • Praktyczne podświetlenie elementów w środku samochodu
  • Prestiżowy wygląd wnętrza auta
  • Wprowadzenie klimatycznego nastroju za pomocą odpowiednego światła
  • Sterowanie za pomocą pilota 
  • Możliwość uruchomienia działania w rytm muzyki 
  • W autach wyjeżających w podróże, sprawdzi się jako dodatkowe podświetlenie w aucie np. w pomieszczeniach do spania nad kabiną kierowcy, czy autobusach 

Podsumowanie

Taśmy led samochodowe mają szerokie zastosowanie – od aspektów wizualnych po praktyczne. To właśnie Ty możesz zadecydować czy Twoje auto zyska nowy, nowoczesny wygląd w jego wnętrzu, bez konieczności kupowania nowego auta!

Podziel się

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź podobne wpisy

Na co zwracać uwagę przy zakupie lamp ogrodowych?

Lampy ogrodowe cieszą się cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Ich wielowariantowość pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Lampy ogrodowe, przeważnie cieszą się największym